Przetarg na agencję PR dla Gdańskiego Portu Czystej Energii unieważniony

dodano: 
24.06.2020
komentarzy: 
0

Port Czystej Energii z Gdańska unieważnił ogłoszony pod koniec marca 2020 roku przetarg na wybór agencji odpowiedzialnej za działania public relations wraz z edukacją ekologiczną. Współpraca miała rozpocząć się 1 czerwca 2020 roku i potrwać do 30 czerwca 2023 roku. Decyzja związana jest z pandemią koronawirusa.

Czytaj więcej: Gdański Port Czystej Energii szuka agencji PR

Wybrana firma miała zająć się działaniami związanymi z realizacją projektu pn. „Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Gdańsku”. W ramach współpracy przewidziana była organizacja wydarzeń, konferencji, szkoleń czy warsztatów. Sytuacja związana z pandemią uniemożliwia jednak realizację tych zadań. W oświadczeniu wystosowanym przez Grzegorza Walczukiewicza, przewodniczącego komisji przetargowej, czytamy, że zawarta umowa skutkowałaby także „niekorzystnym i nieracjonalnym rozdysponowaniem środków publicznych”. Spółka informuje, że działania informacyjne i edukacyjne, które będą uwzględniały stan epidemiologiczny, zostaną ogłoszone w odrębnych zleceniach.

20 maja Port Czystej Energii opublikował informację z otwarcia ofert, z której wynika, że w postępowaniu udział wzięło sześć firm: 2mgroup Komunikacja Biznesowa, Centrum Promocji i Reklamy Remedia, Profile, Partner of Promotion, APLAN MEDIA, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin