.

 

Zmiany personalne w Publiconie: 5 nowych pracowników, 6 awansów

dodano: 
01.02.2021
komentarzy: 
0

W styczniu 2021 roku Publicon poinformował o zmianach personalnych. Pracę w agencji rozpoczęło pięć osób, a sześć awansowało na nowe stanowiska w związku z rozbudową zespołów.

W ramach awansów nowe stanowiska objęli: Edyta Bieda, Katarzyna Bagińska, Martyna Hliwa, Michał Tkaczyszyn i Adrian Pokrywka.

Edyta Bieda objęła stanowisko Senior PR Managera. Bieda w agencji koordynuje projekty z zakresu komunikacji produktowej, employer brandingu i CSR. Z Publiconem związana jest od 2019 roku – wcześniej pracowała na stanowisku PR Managera. Zarządza projektami, opracowuje strategie komunikacji, odpowiada za przygotowanie oraz realizację działań PR-owych i marketingowych dla klientów różnych branż m.in. lotniczej (XEOS), FMCG (Tarczyński), turystycznej (Tatry Super Ski, Crystal Mountain – Grupa Górskie Resorty, Świnoujście) czy deweloperskiej (Stacja Wola – warszawska inwestycja Echo Investment). Jest absolwetnką zarządzania kulturą i pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Edyta Bieda

Edyta Bieda

Stanowisko Senior PR Managera objęła także Katarzyna Bagińska. W agencji Bagińska prowadzi działania komunikacyjne, employerbrandingowe i eventowe. W Publiconie pracuje od 2019 roku – wcześniej na stanowisku PR Managera. Zarządza projektami i opracowuje strategie komunikacji m.in. dla firm z branży lotniczej (Collins Aerospace Wrocław), hotelarskiej (Good Spot) czy doradczej (BDO Advisory). Specjalizuje się w organizacji eventów i była odpowiedzialna za przygotowanie m.in. Festiwalu Dysonanse. Jest absolwentką zarządzania ze specjalizacją marketing i PR.

Bagińska

Katarzyna Bagińska

Również Martyna Hliwa awansowała na stanowisko Senior PR Managera. W agencji Hliwa specjalizuje się w copywritingu, custom publishingu i komunikacji PR-owej. Pracuje w agencji od 2016 roku – poprzednio była PR Managerem. Zarządza projektami i opracowuje strategie komunikacji, ma doświadczenie we współpracy z różnymi branżami, m.in. deweloperską, architektoniczną, produkcyjną, lotniczą oraz doradczą. Była także odpowiedzialna za proces wydawniczy agencyjnej książki „Turn Your Public On”. Jest absolwentką komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie SWPS.

Hliwa

Martyna Hliwa

Michał Tkaczyszyn także objął stanowisko Senior PR Managera. W agencji zajmuje się m.in. podmiotami z sektora publicznego oraz rozwija agencyjne kompetencje public affairs. Tkaczyszyn z Publiconem związany jest od 2019 roku – wcześniej pracował na stanowisku PR Managera. Ma kilkuletnie doświadczenie pracy w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych – współpracował z parlamentarzystami i samorządowcami. Specjalizuje się w komunikacji podmiotów z sektora publicznego, marketingu politycznym, prawie prasowym i PR-ze korporacyjnym. Jest absolwentem psychologii społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie kończy także prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Tkaczyszyn

Michał Tkaczyszyn

Adrian Pokrywka awansował z kolei na stanowisko PR Executive. Zajmuje się działaniami operacyjnymi oraz obszarem media relations. Pokrywka z agencją związny jest od stycznia 2020 roku – wcześniej pracował jako PR Assistant. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując dla firm z sektora FMCG oraz branży turystycznej. Jest absolwentem komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Adrian Pokrywka

Adrian Pokrywka

Katarzyna Leszkiewicz awansowała natomiast na stanowisko Social Media Managera, na którym pokieruje nowo utworzonym zespołem specjalizującym się w mediach społecznościowych. Z Publiconem związana jest od 2019 roku – wcześniej pracowała na stanowisku PR Executive’a. Specjalizuje się w budowaniu oraz wprowadzaniu strategii mediów społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem Facebooka i Instagrama. W przeszłości realizowała projekty dla branży turystycznej, lotniczej oraz FMCG. W swojej pracy wspiera także projekty w zakresie e-marketingu.

Leszkiewicz

Katarzyna Leszkiewicz

W ostatnich miesiącach do agencji dołączyły również nowe osoby: Katarzyna Krupicka, Paulina Kozłowska, Barbara Szydłowska, Natalia Mucha i Iwo Wieczorek. Zatrudnienie ich ma związek z nowymi projektami i rozbudową zespołów.

Katarzyna Krupicka objęła stanowisko PR Managera i pracuje obecnie w zespole prowadzonym przez Michała Tkaczyszyna. Odpowiada za realizowanie działań komunikacyjnych, obsługę klientów, media relations, copywrting i koncepcję. Krupicka z branżą PR jest związana od ponad pięciu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała, prowadząc działania komunikacyjne dla marek m.in. z branż deweloperskiej, FMCG i beauty. Poprzednio pracowała jako PR Manager w Nowodworski Estates. Wcześniej była PR Managerem w 365 agencji, PR Managerem w Design PR, Project Managerem w agencji Dziadek do orzechów, a także PR Managerem w Prime Time PR. Z wykształcenia jest magistrem kulturoznawstwa ze specjalizacją z medioznawstwa, a obecnie kończy doktorat z kulturoznawstwa na Akademii Ignatianum w Krakowie.

Krupicka

Katarzyna Krupicka

Paulina Kozłowska objęła stanowisko PR Executive. Odpowiada za realizowanie działań komunikacyjnych, wsparcie PR Managerów i Senior PR Managerów, copywriting, koncepcje kreatywne i media relations. Kozłowska ma doświadczenie w artist managemencie, pracy z klientami z branży deweloperskiej oraz klientami z branży wellnes. Poprzednio pracowała w agencji komunikacji medialnej Media&Work. Jest absolwentką kierunku dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas.

Kozłowska

Paulina Kozłowska

Barbara Szydłowska również objęła stanowisko PR Executive i odpowiada za realizowanie działań komunikacyjnych, wsparcie PR Managerów i Senior PR Managerów, copywriting, koncepcje kreatywne i media relations. Szydłowska ma doświadczenie we współpracy z firmami z branż turystycznej, spożywczej i bankowej. Poprzednio pracowała w agencji Garden of Words.  Jest absolwentką zdrowia publicznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i nowoczesnego marketingu w WSB we Wrocławiu.

Szydłowska

Barbara Szydłowska

Iwo Wieczorek objął z kolei stanowisko Creative Managera. Odpowiada za motion design, grafikę i koncepcję. Wieczorek specjalizuje się w szeroko pojętej komunikacji wizualnej, strategii, brandingu, motion designie i projektowaniu graficznym. Jest także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS. Poprzednio związany był z 9:37 studio. Jest absolwentem kierunku kreowanie mediów na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Wieczorek

Iwo Wieczorek

Natalia Mucha objęła w Publiconie stanowisko Junior Social Media Managera. Odpowiada m.in. za prowadzenie profili klientów w mediach społecznościowych. Mucha ma za sobą pierwsze doświadczenia w zakresie digital marketingu. Rozwija się w budowaniu i realizowaniu strategii w mediach społecznościowych dla branż turystycznej i FMCG. Poprzednio pracowała w Unit4. Jest studentką ostatniego roku komunikacji wizerunkowej. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin