wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościSzafrański, Markowicz, Bucki i wielu innych ekspertów. Wyjątkowy Kongres już 20 stycznia!

Szafrański, Markowicz, Bucki i wielu innych ekspertów. Wyjątkowy Kongres już 20 stycznia!

Jak dobrze zarabiać, słuchając siebie, a nie spełniając oczekiwania innych? Jak pogodzić finanse osobiste z prowadzeniem firmy? Jakie determinanty decydują o sukcesie w sieci – dziś i za 20 lat? Na te i inne pytania odpowiedzą wybitni influencerzy biznesowi i najsłynniejsi twórcy internetowi w Polsce: Szafrański, Markowicz i Kruczkowski. [wywiad na ten temat z ks. Jackiem Stryczkiem]

„Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu” – pod tym hasłem odbędzie się pierwsza edycja Kongresu z cyklu „Duchowo, genialnie, globalnie”. Wydarzenie będzie miało miejsce w krakowskim Centrum Kongresowym ICE już 20 stycznia. Bilety można kupić TUTAJ.  
Kongres skierowany jest do wszystkich, którzy szukają inspiracji do rozwoju – zarówno tych, którzy prowadzą swój biznes, jak i tych, którzy dopiero mają to w planach.

WYBITNI EKSPERCI I BLOGERZY W JEDNYM MIEJSCU
3 panele dyskusyjne i 16 prelegentów. W jednym miejscu spotkają się wybitni eksperci – z różnych branż, ale o tych samych wartościach. To ludzie, którzy tworzą trendy w swoich obszarach i sprawiają, że podąża za nimi cały rynek – w Polsce, a nawet za granicą. A wśród nich specjaliści z Facebooka, 3M, Uniwersytetu Harvarda, National Geographic Learning i Kantar TNS, ale też ks. Jacek WIOSNA Stryczek i najpopularniejsi w Polsce twórcy internetowi: Szafrański, Markowicz, Kruczkowski.

Swoimi doświadczeniami uczestników zainspirują również przedstawiciele projektu Męska Strona Rzeczywistości i Perła kobiecości, którzy opowiedzą o tym, jak rozwijać się poprzez pogłębianie tożsamości płciowej. Pełna lista prelegentów i program Kongresu.

5 POWODÓW, DLACZEGO WARTO TAM BYĆ
RELACJE. Poznasz wybitnych influencerów biznesowych zmieniających świat! To oni tworzą trendy, za którymi podążają inni.
NETWORKING. Będziesz częścią wyjątkowego networkingu. Kongres to nie tylko spotkanie ludzi, którzy osiągnęli sukces, ale też niepowtarzalne spotkanie osób żyjących wartościami. Zbudujesz relacje, które zaprocentują dziś i w przyszłości.
PRZEWAGA. Dowiesz się jak projektować przyszłość zawodową w oparciu o swoją indywidualność i tożsamość płciową. Odkryjesz swoją przewagę tam, gdzie inni nawet nie szukają.
WIEDZA. Poznasz światowe determinanty decydujące o sukcesie w sieci, dowiesz się, czego dziś i jutro będą potrzebować konsumenci, i odkryjesz zawody, które będą najbardziej popularne za 20 lat. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej planować swój biznes i przyszłość zawodową.
ZAROBKI. Chcesz zarabiać więcej? To proste – przekonuje ksiądz Jacek Stryczek, autor bestselleru „Pieniądze”, gospodarz Kongresu. Swoim doświadczeniem podzielą się z Tobą ludzie, którzy znaleźli własne metody na zarabianie w niepospolity sposób i odnieśli wielki sukces.

ŻEBY POLSKA BYŁA KRAJEM MILIONERÓW
Pomysłodawcą i gospodarzem Kongresu jest ks. Jacek WIOSNA Stryczek – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, twórca Szlachetnej Paczki, autor książki „Pieniądze”.

„Po latach pomagania doszedłem do wniosku, że chcę uczyć ludzi, jak zarabiać więcej” – mówi. „Paczka wspiera potrzebujących w wychodzeniu z biedy, ale dzisiaj idziemy dalej i wspieramy w rozwoju tych, którzy już zarabiają. Chciałbym, żeby Polska była krajem milionerów. Stąd pomysł na Kongres, na który serdecznie Państwa zapraszam” – dodaje ks. Jacek.  

Dla uczestników Kongresu przewidziano zniżki na noclegi w Krakowie oraz uczestnictwo w loterii: nagrodą jest kolacja z gospodarzem wydarzenia – ks. Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem. Tu możesz kupić bilet.

Kongres „Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu”, 20 stycznia 2017 roku, 10.00‒17.00; Centrum Kongresowe ICE w Krakowie, ul. Marii Konopnickiej 17.
Dołącz do wydarzenia TUTAJ!

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj