.

 

Trzy awanse w zespole lifestyle Big Picture

dodano: 
09.08.2021
komentarzy: 
0

Latem 2021 roku w zespole lifestyle Big Picture awansowały trzy osoby. Monika Roth, która pracuje w agencji od pięciu lat, została Senior Consultantem. Nowe stanowiska objęły też Katarzyna Smaga i Emilia Lakhwani.

Monika Roth (na zdjęciu głównym) awansowała z początkiem sierpnia 2021 roku. Na nowym stanowisku będzie nadal odpowiadać za premiery i platformy wizerunkowe największych marek lifestyle w portofolio agencji. Specjalizuje się również w budowaniu kompleksowych programów media &influencer relations. W ostatnim czasue Roth realizowała takie projekty jak „Głośni w łóżku” marki Durex, launch Costa Coffee Home Edition czy produktu Finlandia Botanical, a także stałe współprace z Martini, L’Oreal Polska i GO Sport. Doświadczenie w komunikacji zdobywała, pracując dla marki Reebok z Adidas Group oraz wspierając projekty dla marek Wyborowa Pernod Ricard i Samsung. Odpowiadała za dobór influencerów i kontakt z nimi, a także organizację różnego typu eventów. Przed dołączeniem do Big Picture była związana z agencją PRme, gdzie realizowała projekty m.in. dla marki Sallly Hansen. Z wykształcenia jest projektantką biżuterii po łódzkiej ASP.

Katarzyna Smaga od lipca pracuje w Big Picture jako PR Consultant. Z agencją związana jest od ponad roku, specjalizuje się w działaniach dla branży beauty i fashion. Prowadzi działania dla takich marek jak Super-Pharm, L’Oreal Professionnel, Salomon, ale i rodzimych brandów
– należy do zespołu realizującego działania dla Charlotte, Nago, Elementów, Elektrowni Powiśle czy Slow Glow. Wcześniej przez ponad cztery lata była Brand Manageką polskiej marki jubilerskiej ROSA, gdzie zajmowała się m.in. za współtworzeniem strategii, wprowadzaniem produktów na rynek, marketingiem i działaniami komunikacyjnymi. Jest absolwentką zarządzania na Politechnice Warszawskiej.

Katarzyna Smaga

Emilia Lakhwani awansuje natomiast na stanowisko Junior PR Consultanta. W agencji pracuje od dwóch lat, specjalizuje się w kreowaniu niestandardowych współprac z mediami. Dotychczas wspierała realizację kampanii dla marek: Durex, Pizza Hut, Costa Coffee, Lubella, Kotlin. Odpowiada również za obsługę biura prasowego GO Sport, łącząc komunikacje lifestyle z korporacyjną. Nowa stanowisko objęła w lipcu 2021 roku.

Z branżą PR jest związana od 2018 roku. Pierwsze doświadczenie zdobywała w agencji Walk PR. Studiuje dziennikarstwo i medioznawstwo ze specjalizacją PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Emilia Lakhwani

Zespołem lifestyle w Big Picture kieruje Kamila Kończak. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin