.

 

Skrót tygodnia

dodano: 
09.10.2015
komentarzy: 
0

Poniedziałek

Zdaniem PR-owców ks. Charamsa perfekcyjnie rozgrywa medialnie swoje wystąpienie. Barbara Labudda nie uważa jednak, aby jego działania przysłużyły się środowisku  LGBT. „(…) moim zdaniem PR-owe laury należałyby się takiej akcji, gdyby dotyczyła nagłośnienia komercyjnych zagadnień. Pewnie też w wypadku prospołecznych, lecz nie tak kontrowersyjnych spraw tak przemyślane rozegranie komunikacji godne byłoby podziwu” – zaznacza Adam Bodziak. Sw przypadku ks. Charamsy mieliśmy jednak do czynienia z dużo bardziej kontrowersyjną i niejednoznaczną sytuacją.

Co osiągnął ks. Charamsa?

Wtorek

Grupa Ergo Hestia zatrudnia jako dyrektora komunikacji Mikołaja Kunicę, znanego wcześniej przede wszystkim widzom TVN. „Kolejny dziennikarz w komunikacji, PR...To jakaś polska choroba...;/” – komentuje jedna z czytelniczek na Facebooku.

Były dziennikarz TVN dyrektorem komunikacji w Grupie Ergo Hestia

Ministerstwo Infrastruktury weźmie się za edukację obywateli dotyczącą m.in. jazdy w pasach.

Ministerstwo Infrastruktury poszukuje agencji. Do promowania jazdy w pasach

Środa

Laureatów Złotych Spinaczy poznamy w grudniu, na razie znamy listę nominowanych. Najwięcej szans, statystycznie rzecz ujmując, mają agencje Havas PR Warsaw i Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Kto ma szansę na Złote Spinacze?

Natomiast kto lubi siedzieć na Facebooku może spróbować sił w moderowaniu fanpage’a najpopularniejszego dworca w Warszawie.

Fanpage Dworca Centralnego czeka na agencję

Czwartek

Kolejna duża firma zatrudnia PR-owca, tym razem to jednak nie dziennikarz. Nowym rzecznikiem sieci Żabka została Anna Jarzębowska-Kwiatek.

Żabka Polska z nowym rzecznikiem prasowym

Piątek

Polski oddział MSLGROUP coraz ważniejszy w Europie. We wrześniu informowaliśmy, że Sebastian Hejnowski będzie odpowiadał za operacje w Europie Środkowo-Wschodniej. Teraz Zofia Bugajna, która zarządzała MSLGROUP w Polsce, teraz będzie odpowiadać za rozwój sieci w regionie CEE. A stanowisko Bugajnej zajmie Sebastian Stępak.

MSLGROUP: Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym, Zofia Bugajna odpowiedzialna za rozwój biznesu w regionie

Doczekaliśmy się także nowego rankingu agencji, przygotowanego przez miesięcznik Press. Niektórym przychody spadają, ale jednak większości rosną. A oczywiście jak zwykle największe przychody mieli Partnersi.

Ranking Press: Partnersi po raz ósmy na czele, Headlines z największą dynamiką przychodów

Dariusz Materek zostaje nowym rzecznikiem Kolportera. Choć sam nowym pracownikem nie jest, bo pracuje w Kolporterze od 10 lat.

Kolporter z nowym rzecznikiem prasowym

 

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin