Grupa Tubądzin zmienia agencję PR

dodano: 
17.01.2019
komentarzy: 
0

W styczniu 2019 roku Grupa Tubądzin, producent płytek ceramicznych, nawiązała współpracę z V5group. Agencja odpowiada za całościową komunikację firmy w Polsce i na rynkach zagranicznych, m.in. prowadzenie biura prasowego, komunikację wewnętrzną oraz działania z zakresu CSR. Stanowisko rzeczniczki prasowej Grupy Tubądzin z ramienia V5group objęła Agata Grenda. Do tej pory firma nie miała rzecznika.

Agata Grenda, rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin
Agata Grenda (fot. A. Szenrok)

Agata Grenda odpowiada za prowadzenie działań związanych z media relations w Polsce i za granicą. Wcześniej przez wiele lat zajmowała się dyplomacją i promocją Polski, jej kultury, biznesu, nauki i tradycji w Stanach Zjednoczonych. Przez blisko siedem lat była wicedyrektorką i dyrektorką Instytutu Polskiego w Nowym Jorku – misji dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 2011-2015 pełniła funkcję dyrektorki Departamentu Kultury w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Ze strony V5group za działania na rzecz klienta odpowiada czteroosobowy zespół. Współpracę nawiązano w wyniku rekomendacji. Strony nie informują, na jak długo podpisano umowę.

Wcześniej Grupa Tubądzin korzystała z usług agencji 38PR & Content Communication. Aktualnie firma współpracuje także z agencją They.pl w zakresie obsługi mediów społecznościowych. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin