Zbliża się druga edycja GMC Live!

dodano: 
13.07.2020
komentarzy: 
0

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja GMC Live. Wydarzenie odbędzie się już 15 lipca 2020 roku. Spotkanie będzie można oglądać bezpłatnie na żywo na Facebooku i kanale GMC na YouTubie.

Podczas GMC Live! vol. 2 prelegenci rozmawiać będą o najistotniejszych kwestiach z obszarów real-time marketingu, e-commerce, marketing automation, power generation, social mediów w kontekście B2B czy komunikacji marek. Wydarzenie objęte jest certyfikacją programu DIMAQ. Event organizuje Grupa MTP.

Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Aleksander Skałka, Marketing Automation Strategy Director w SALESmanago, Anna Robotycka, CEOr, DIMAQ Trainer w F11 Agency, Grzegorz Borowiecki, CEO w agencji WUNDERTEAM, Magdalena Olak, Executive Producer & Managing Director w TANK, Monika Boczek, Branding Expert oraz szkoleniowiec, Przemysław Jończyk, prezes zarządu JAAQOB HOLDING, oraz Zofia Chołody, prezes zarządu Klub Kobiet Przedsiębiorczych.

Druga edycja wydarzenia organizowana jest w wyniku dużego zainteresowania pierwszą odsłoną Golden Marketing Conference online. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku marketingowo-eventowego, który został zmuszony do przełożenia terminów stacjonarnych spotkań w czasie największych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Organizatorzy tłumaczą, że GMC Live ma pomóc w prowadzeniu rozmów o najnowszych trendach w branży oraz dzieleniu się dobrymi praktykami marketingowymi. Celem jest również nieustanne wzbogacanie wiedzy marketingowców i bezpłatne podnoszenie kwalifikacji.

Event odbędzie się 15 lipca 2020 roku w godzinach 10:00-16:00.

Program oraz szczegóły internetowego wydarzenia można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym GMC LIVE! vol. 2. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin