.

 

Zmiany w Grupie Komunikacja Plus

dodano: 
10.05.2021
komentarzy: 
0

Anna Simon (Drewniak) z początkiem kwietnia 2021 roku dołączyła do Grupy Komunikacja Plus i objęła stanowisko Managing Directora w Komunikcji+PR. Odpowiada za bieżące zarządzanie i rozwój trzech obszarów merytorycznych agencji: komunikacji korporacyjnej, Social Media i Tech&Consumer. Wcześniej pionem PR w grupie zarządzała Anna Knowska, która awansowała na Group Consulting Director i zajmie się m.in. standardami Client Services oraz opieką nad strategicznymi projektami zintegrowanymi grupy.

Anna Simon w branży PR pracuje od 14 lat. Poprzednio, od listopada 2016 roku, pracowała w Havas PR Warsaw, gdzie odpowiadała za rozwój kompetencji komunikacji korporacyjnej, CSR i edukacji. Wcześniej była związana z IdPR (Grupa AFEKT), a także była PR Managerem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. W swojej karierze była odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii komunikacji dla największych marek z sektora retail, telekomunikacji czy finansów. Współpracowała m.in. z firmami takimi jak Orange Polska, Fundacja Orange, Ikea Retail, Ingka Centres, BMW Group Polska, Allegro, AVIVA, Santander Bank. Pracę w agencji łączy z aktywnością naukową w Szkole Głównej Handlowej. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Civitas, Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła studia doktorskie się w Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Cergy-Pontoise w Paryżu.

Anna Simon

Anna Knowska w Grupie Komunikacja Plus pracuje od ośmiu lat – w tym czasie m.in. budowała zespoły PR i nadzorowała ich pracę. Jest ekspertką w obszarze komunikacji korporacyjnej, medialnej i kryzysowej. Współpracowała z klientami z sektorów budowlanego, energetycznego, wydobywczego i FMCG. Doradzała takim klientom agencji jak Amazon Fulfillment, Globalworth, Kraft Heinz, Selena FM czy spółki z Grupy Tauron. W branży PR pracuje od 15 lat. Wcześniej była rzeczniczką prasową Nextbike Polska – firmy z branży bikesharingu, gdzie budowała filary komunikacji i PR. Przez kilka lat odpowiadała także za komunikację jednego z regionalnych inkubatorów przedsiębiorczości Fundacji Polska Przedsiębiorcza, a także przez sześć lat rozwijała uniwersytecką rozgłośnię radiową przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Anna Knowska

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin