Piotr Bielawski

0
5

Dr nauk ekonomicznych, mgr filologii polskiej. Absolwent Podyplomowego Polsko–Amerykańskiego Studium Komunikacji Społecznej w Organizacji i Zarządzaniu (1994 Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Stanowy w Connecticut – USA).
W latach 1998 – 1999 członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Od 1995 r. do 2000 dyrektor Departamentu Public Relations i rzecznik prasowy KGHM Polska Miedź SA, 2001-2003 dyr. ds. informacji i rzecznik prasowy
Telefon:ii Dialog SA. Był m.in. redaktorem naczelnym magazynu “Raport Regionalny”, pracował w TVP – Wrocław oraz rozgłośni Polskiego Radia we Wrocławiu. Publikował w prasie polonijnej (USA, Kanada).
W latach 2008-2011 adiunkt i kierownik Zakładu PR w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, gościnnie wykładał m.in na Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Jagiellońskim, w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu, Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania (Olympus – Warszawa), Akademii Ekonomicznej w Krakowie i w Poznaniu. Był członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zmarł 29 września 2012 roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj