.

 

Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję H9PR, która będzie odpowiadać za ich PR

dodano: 
30.05.2018
komentarzy: 
0

W maju 2018 roku powstała agencja H9PR, której właścicielami są Anna i Robert Lewandowscy i która będzie prowadzić dla nich działania PR.

CEO firmy został Jakub Zajdel, który pełni też funkcję Public Relations Directora Stor9_ – agencji, która również powstała z inicjatywy Lewandowskich i która zarządza ich aktywnościami biznesowymi oraz ma umożliwić im partnerską i sprawną współpracę ze środowiskiem marketingowym czy mediami.

Czytaj też: Anna Zielińska, CEO Stor9_: stworzyliśmy długoterminową strategię dla Anny i Roberta Lewandowskich

Zapytaliśmy Jakuba Zajdla o to, czy H9PR i Stor9_ są ze sobą powiązane. „Nie, są to dwa niezależnie funkcjonujące podmioty, ale obydwa są zależne od Roberta Lewandowskiego i wchodzą w skład jego portfela inwestycyjnego. Podmioty kooperują ze sobą w kwestiach związanych z projektami komercyjnymi realizowanymi na rzecz Anny i Roberta Lewandowskich” – wyjaśnił CEO H9PR.

Na stronie internetowej nowo powstałej agencji czytamy, że jest ona firmą, która świadczy kompleksowe usługi doradcze. Specjalizuje się w dwóch segmentach – w działaniach dla osobowości sportowych i osób publicznych oraz dla marek i firm. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin