.

 

On Board Think Kong dla L’Oréal Polska

dodano: 
03.12.2015
komentarzy: 
0

Grupa On Board Think Kong rozpoczęła współpracę z L’Oréal Polska. Zajmie się komunikacją programu „Dla Kobiet i Nauki”, realizowanego przez L’Oréal Polska wspólnie z Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Polska filia Grupy L’Oréal prowadzi program „Dla Kobiet i Nauki” od 15 lat. Jest to projekt stypendialny dla młodych kobiet naukowców, którego celem jest promowanie kobiet i ich osiągnięć zawodowych oraz popularyzacja nauki. Stypendystki prowadzą badania m.in. w dziedzinie medycyny, biotechnologii i biologii. Program prowadzony jest w 111 krajach i do tej pory wyróżniono 2170 laureatek na 47 rynkach. W Polsce w ciągu 15 lat stypendia otrzymało 75 kobiet.

On Board Ecco Network odpowiada za obsługę komunikacji korporacyjnej i opracowanie strategii komunikacji projektu. L’Oréal Polska po raz pierwszy na rynku polskim powierzył te działania firmie zewnętrznej. Agencja Think Kong odpowiada z kolei za działania w social mediach. Strony nie informują, na jak długo zawarto umowę. (mb)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin