.

Joanna Zakrzewska przeszła z PKN Orlen do PGNiG

dodano: 
07.07.2022
komentarzy: 
0

Joanna Zakrzewska została dyrektorką Departamentu Komunikacji i Marketingu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. W kwietniu 2022 roku przeszła do przedsiębiorstwa z PKN Orlen, gdzie nową rzeczniczką prasową została Edyta Olkowicz.

Z PGNiG Zakrzewska była związana już od 2006 do 2013 roku jako doradca zarządu, a potem jako dyrektorka biura prasowego i rzeczniczka prasowa.

Wcześniej, od 2018 roku pracowała w PKN Orlen jako dyrektorka biura komunikacji zewnętrznej i rzeczniczka prasowa, a od 2021 roku jako dyrektorka biura komunikacji korporacyjnej.

Od 2014 do 2018 roku była zatrudniona w Agencji Rozwoju Przemysłu na stanowisku dyrektorki Departamentu Komunikacji i Relacji Inwestorskich oraz rzeczniczki prasowej.

Przez kilkanaście lat była dziennikarką w mediach regionalnych, gdzie zajmowała się głównie tematyką gospodarczą i polityką.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku etnografia. Ukończyła London School of Public Relations i EMBA w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W 2014 roku zdała egzamin państwowy dla kandydatów na członków rad nadzorczych. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin