.

 

Katarzyna Kamińska rozstaje się z Havas Group Poland

dodano: 
16.08.2017
komentarzy: 
0

Katarzyna Kamińska, która od 14 lat związana była z Havas Group Poland, podjęła decyzję o odejściu z firmy.

„Agencja Havas PR przez wiele lat była moim drugim domem. Jestem dumna ze wszystkich sukcesów firmy i dziękuję za te kilkanaście wspólnych lat naszym klientom i pracownikom. Dziś nadszedł czas na podjęcie się nowych wyzwań zawodowych” – mówi Katarzyna Kamińska.

Katarzyna Kamińska ma wieloletnie doświadczenie w branży public relations. Od 2016 roku była odpowiedzialna za rozwój Grupy, a w szczególności Havas PR. Współpracę z firmą rozpoczęła w 2003 roku, kiedy ta nosiła jeszcze nazwę Euro RSCG Sensors. Wcześniej związana była z Business Communications Associates, agencją afiliowaną przy Edelman Worldwide.

Zarząd Havas Poland do tej pory składał się z trzech partnerów – Katarzyny Kamińskiej kierującej zespołem PR, Doroty Mazur odpowiedzialnej za reklamę i Antoine’a Kolendowskiego rozwijającego dział Activation&Retail. W związku z odejściem Katarzyny Kamińskiej Grupa przejdzie reorganizację struktury zarządczej. Firma ma poinformować o szczegółach w ciągu najbliższych miesięcy.

„Katarzyna poinformowała nas o swoim odejściu z wyprzedzeniem, więc mieliśmy czas niezbędny do przemyślenia zmian i zastanowienia się nad naszymi planami na przyszłość. Na pewno zamierzamy mocno skupić się na współpracy na poziomie produktowym. Wkrótce podamy więcej szczegółów” – wyjaśnia Thomas Funk, Havas Managing Director Europe.

Havas Group Poland korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pk)

Zdjęcie główne: havaspr.pl

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin