wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKonferencja „Włącz się na PR” już 24 kwietnia w Krakowie

Konferencja „Włącz się na PR” już 24 kwietnia w Krakowie

24 kwietnia 2018 roku w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie odbędzie się ogólnopolska konferencja „Włącz się na PR”, zorganizowana przez Stowarzyszenie PR ON. Celem wydarzenia jest szerzenie wiedzy z zakresu public relations oraz marketingu.

Organizatorzy przygotowali 20-minutowe bloki tematyczne, prowadzone przez ekspertów zajmujących się PR-em i marketingiem, na temat nowoczesnych technik i narzędzi wykorzystywanych w branży. Dodatkowo, widownia będzie miała możliwość wzięcia aktywnego udziału w przebiegu konferencji za sprawą platformy networkingowej oraz konkursów z nagrodami. Poza częścią wykładową organizatorzy zaplanowali też panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z prelegentami.

Na konferencji pojawią się m.in.: przedstawiciele PR bez krawatów – Robert Tarnowski i Marcin Kuchno, którzy powiedzą kilka słów o influencer marketingu, Anna Raiman z Project People, która zaprezentuje strategie w social mediach, Wojciech Szymański, który przedstawi najnowsze trendy w e-marketingu, oraz Urszula Podraza, partner strategiczny w Planet PR, która opowie o skutecznej komunikacji kryzysowej.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj