.

Marta Winiarska szefową nowej organizacji BioInMed

dodano: 
15.11.2021
komentarzy: 
0

Marta Winiarska z początkiem października 2021 roku objęła stanowisko dyrektor zarządzającej nowej organizacji branżowej: Polskiego Związku Innowacyjnych Firm Biotechnologii Medycznej BioInMed. Została także wybrana do pełnienia funkcji prezeski organizacji.

Poprzednio przez blisko pięć lat Winiarska kierowała działaniami public affairs i public relations w Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA.  Reprezentowała organizację m.in. w Parlamencie, na Radzie Dialogu Społecznego, na konferencjach branżowych czy w mediach.

Wcześniej była rzeczniczką prasową, doradczynią, szefową działów gospodarczych i healthcare w agencjach PR takich jak Headlines Porter Noveli czy Made in PR. Współpracowała z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwem Środowiska przy „projektach nakierowanych na akcelerację start-upów i innowacyjnych MŚP oraz ekspansję międzynarodową polskich przedsiębiorców m.in. w Wielkiej Brytanii, Chinach, Rosji, Niemczech czy Czechach”. W 2014 roku współorganizowała Polsko-Amerykański Tydzień Innowacji w Kalifornii.

Na początku swojej drogi zawodowej była dziennikarką Polskiego Radia Trójka.

Jest absolwentką Wydziału Prawa na Uczelni Łazarskiego (fakultet ochrony własności intelektualnej), a także studiów podyplomowych z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła również podyplomowo akademię public relations.

W INFARMIE funkcję Communication and Public Affairs Managerki pełni od października 2021 roku Agnieszka Gołąbek. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin