piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualności„Po co jest PR?” – nowa książka Łukasza Zająca

„Po co jest PR?” – nowa książka Łukasza Zająca

21 marca 2018 roku miała miejsce premiera nowej książki Łukasza Zająca – „Po co jest PR?”, wydanej przez Wydawnictwo Słowa i Myśli.

W publikacji opisane zostały najważniejsze mechanizmy branży public relations, sekrety udanej współpracy z PR-owcami czy funkcjonowanie agencji PR. Autor prezentuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów PR-owych oraz przedstawia świeże spojrzenie wielu praktyków, z którymi rozmawiał przy tworzeniu książki.

[[{“fid”:”37743″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:””,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:””},”type”:”media”,”attributes”:{“class”:”media-element file-default”}}]]

Dzięki książce czytelnik dowie się m.in., jak przygotować się do współpracy z agencją PR, zbudować skuteczną politykę komunikacyjną dla swojej działalności, rozwinąć firmę dzięki innowacyjności i interdyscyplinarności oferowanej w doradztwie PR, odnaleźć się w środowisku nowych mediów i komunikacji społecznej z pomocą public relations, wybrać najlepszy model współpracy ze specjalistą ds. public relations, budować i chronić reputację dzięki public relations czy dopasować budżet, czas i wizję sukcesu do możliwości swojej organizacji i agencji PR.

„Łukasz Zając w »przewodniku po PR« w sposób przystępny opisuje, czym jest public relations, jakie są jego cechy, przypominając też genezę jego powstania. Autor podaje, w jaki sposób PR ewoluował w ostatnich dziesięcioleciach i latach. Przybliża różnice między PR-em a pozostałymi narzędziami marketingu, sprzedaży czy relacji inwestorskich, z którymi public relations się przenika, czerpiąc z nich i równocześnie wspierając działania zarówno dużych przedsiębiorstw, urzędów, jak i organizacji non profit czy osób” – mówi Michał Gembal, menedżer, dyrektor marketingu i rzecznik prasowy Grupy ARCUS.

[[{“fid”:”37742″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:””,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:””},”type”:”media”,”attributes”:{“class”:”media-element file-default”}}]]

Łukasz Zając – socjolog, manager i strateg public relations. Pracuje w komunikacji ponad 10 lat. Od 2012 roku zaangażowany w tworzenie studia produkcji filmowej Get Media Studio. Pracował również w TVP jako reporter. Odpowiedzialny za strategie i nadzór PR w kilku branżach – m.in. w spożywczej, biotechnologicznej, wydawniczej oraz pozarządowej. Organizator kilkudziesięciu spotkań networkingowych, warsztatów i wydarzeń kulturalnych – m.in. twórca Klubu 60 i współzałożyciel Towarzystw Biznesowych. Wykładowca technik public relations w Uniwersytecie JP2 w Krakowie.

PRoto.pl jest patronem medialnym książki. (jg)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj