Triple PR z Isobarem odpowiadają za PR ŠKODY

dodano: 
20.01.2022
komentarzy: 
0

ŠKODA powierzyła obsługę PR w Polsce agencjom Triple PR i Isobar Polska. Firmy wygrały przetarg na całościową obsługę public relations na polskim rynku, w tym realizację zintegrowanej strategii PR spójnej z celami marki oraz innymi działaniami komunikacyjnymi.

Triple PR w ramach współpracy zajmuje się komunikacją zewnętrzną. Do zadań agencji należą m.in. za prowadzenie biura prasowego, współpraca z dziennikarzami, plasowanie ekspertów w mediach, oprawa medialną wydarzeń specjalnych (takich jak premiery nowych modeli) oraz innych aktywacji. Działania PR są realizowane we współpracy z zespołem Isobar Polska, który obsługuje markę w zakresie komunikacji 360°.

Z ramienia Triple PR zespołem odpowiedzialnym za obsługę tego klienta kieruje Magdalena Dymek, Senior PR Manager, a za koordynację prac operacyjnych odpowiada Miłosz Ciekalski, PR Consultant. Strategia i client service są w rękach Agnieszki Maleszy-Woźniak, Partner. Po steonie Isobar Polska działania prowadzą Nazar Al-Khouri, Client Partner i Łukasz Kazimierczak, Account Director. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin