W Katowicach powstała nowa agencja – Icon Strategies

dodano: 
10.04.2019
komentarzy: 
0

W kwietniu 2019 roku w Katowicach uruchomiono nową agencję PR – Icon Strategies. Działalność firmy będzie skupiona wokół usług budowania strategii public relations i doradztwa strategicznego, a w przypadku niektórych kluczowych projektów odpowiadać będzie również za ich realizację.

Agencja świadczyć będzie usługi z zakresu zarządzania sytuacją kryzysową, komunikacji korporacyjnej i produktowej, komunikacji w internecie oraz employer brandingu.

Założycielem Icon Strategies jest Michał Sobiło, który od 2002 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, a od ostatniej kadencji zasiada w jego radzie nadzorczej. Wcześniej przez 15 lat zdobywał doświadczenie w agencji Imago Public Relations. Tam pełnił funkcje m.in. Account Directora i dyrektora ds. rozwoju.

Michał Sobiło, jeszcze kiedy prowadził jednoosobową działalność pod szyldem Icon Strategies, obsługiwał m.in. marki takie jak ICB Pharma, dla której opracował strategię komunikacji w Polsce i na świecie, oraz GustGust.com, którą wprowadził na rynek. Od 2017 roku w wyniku wygranego przetargu prowadził też szkolenia w ramach podnoszenia kompetencji komunikacyjno-analitycznych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Projekt ten firma prowadzić będzie do 2020 roku.

W tej chwili zespół liczy trzy osoby, jednak agencja nie podaje na ten moment ich nazwisk. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin