.

 

Zofia Bugajna-Kasdepke prezeską SEC Newgate CEE

dodano: 
20.02.2024
komentarzy: 
0

Zofia Bugajna-Kasdepke została prezeską zarządu SEC Newgate CEE. Założycielka i dotychczasowa wiceprezeska agencji zastąpiła Sebastiana Hejnowskiego, który w listopadzie 2023 roku awansował do globalnych struktur globalnych Grupy SEC Newgate. Informację o nowej prezesce podano w lutym 2024 roku.

Bugajna-Kasdepke współprowadzi SEC Newgate CEE od 2021 roku, czyli od momentu startu firmy. Jest strateżką i menedżerką z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze komunikacji i marketingu. Poprzednio, przez dziesięć lat, była związana z Publicis Groupe, gdzie pełniła funkcje zarządcze: była dyrektorką zarządzającą MSL, później awansowała do struktur CEE i odpowiadała za rozwój biznesu w regionie Europie Środkowo-Wschodniej. Była odpowiedzialna za otwarcie biur w Czechach oraz Turcji, integrowała zespoły w Rumunii, Bułgarii i Słowenii. Przez trzy lata była Chief Communication Officer w Publicis Communications i zajmowała się doradztwem dla zarządu. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w agencjach Edelman i Havas. 

Prezeska SEC Newgate CEE jest jurorką w międzynarodowych festiwalach kreatywnych i biznesowych (m.in. w Emiratach Arabskich, Francji, Europie Środkowo-Wschodniej). Od 2017 roku należy do grona Rady Ekspertów Ośrodka Dialogu i Analiz THINKTANK. Jest doradczynią strategiczną Fundacji Liderek Biznesu. Co więcej, prowadzi autorskie zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, wykładała także na Uniwersytecie SWPS i Uczelni Łazarskiego. Jest dyrektorką programową PR Masterclasses World Communication Forum w Davos.

Sebastian Hejnowski pozostaje w zarządzie SEC Newgate CEE i wciąż będzie doradzał kluczowym klientom agencji. Zadania te będzie łączył z nowymi obowiązkami szefa regionu East EMEA. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin