niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualności23 maja w Warszawie konferencja iComms – o komunikacji wewnętrznej i HR

23 maja w Warszawie konferencja iComms – o komunikacji wewnętrznej i HR

O najlepszych praktykach w komunikacji wewnętrznej i HR oraz trendach i inspiracjach w tym obszarze będzie można posłuchać już 23 maja 2019 roku podczas konferencji iComms. Udział w wydarzeniu wezmą specjaliści z polskich i międzynarodowych firm – m.in. Skanska, Amica czy Volkswagen Group Polska.

Prelegenci powiedzą m.in. o zrealizowanych przez siebie projektach, najlepszych praktykach w komunikacji czy narzędziach wspierających komunikację z pracownikami oraz employee experience.

Malwina Frydrychowicz, kierownik ds. komunikacji i CSR w Grupie Amica, opowie o portalu social media dla pracowników oraz o tym, jak skutecznie wdrażać narzędzia komunikacji wewnętrznej w dużej organizacji. Małgorzata Dobosz, menadżer zespołu komunikacji Skanska, omówi z kolei wykorzystanie grywalizacji w komunikacji wewnętrznej.

Krzysztof Sodowski, specjalista ds. komunikacji w ING Banku Śląskim, powie o wprowadzeniu chatbota, a Aleksandra Ossowska, HR Head w Roche IT Global Solutions pokaże, jak firmie udało się zaktywizować pracowników, by budowali markę firmy m.in. na LinkedInie.

Małgorzata Pietraszewska, Head of People w 10Clouds, będzie mówiła o budowaniu zaangażowania i odpowiedzialności za komunikację wewnętrzną w zespole menedżerskim.  Joanna Grajek, IT Governance Manager w Volkswagen Group Polska, powie natomiast, jak zdobyć wsparcie działu IT przy wprowadzaniu nowych narzędzi komunikacji w firmie. Magda Sowierszenko, Head of Communications w Remote How, omówi zagadnienie komunikacji w zespołach zdalnych i rozproszonych.

Więcej informacji na stronie.

Organizatorem konferencji jest agencja komunikacji wewnętrznej PinPoint.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj