.

Instagram umożliwia przypinanie postów

dodano: 
08.06.2022
komentarzy: 
0

Instagram oficjalnie wprowadził możliwość przypinania postów do profilu, zapewniając kolejną formę kontrolowania wyświetleń profilu – informuje portal socialmediatoday.com.

Źródło: facebook.com/instagram

Opcja „przypnij do swojego profilu” jest dostępna w menu funkcji w postaci trzech kropek w prawym górnym rogu postu – czytamy.

Jak wyjaśnia Instagram, użytkownicy będą mieli możliwość przypięcia do trzech postów w postaci zdjęć lub Reels. Jest to istotna aktualizacja, która wraz z wyróżnieniami Stories zapewnia więcej sposobów na zaprezentowanie wybranych przez siebie elementów w profilu – ocenia źródło

Czytamy, że szef Instagrama, Adam Mosseri, podkreślił, że serwis szuka kolejnych sposobów, aby dać twórcom kontrolę nad wyświetlaniem profilu. Jedną z nich jest możliwość zmiany układu  postów na siatce profilu. Instagram testuje tę opcję od kwietnia, wraz z innymi możliwościami dostosowania  konta do preferencji użytkownika. Decydowanie o kolejności wyświetlania zdjęć lub filmów może okazać się pomocne dla firm i sklepów, które chcą zwrócić uwagę potencjalnych klientów na konkretny produkt. (zd)

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram adds new option to pin posts on your profile, 7.06.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin