poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJuż 25 maja Targi CSR! Trwają zgłoszenia wystawców

Już 25 maja Targi CSR! Trwają zgłoszenia wystawców

25 maja 2022 roku odbędą się Targi CSR – największe w Polsce wydarzenie poruszające temat społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju w konwencji targowej, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego biznesu. W tym roku wraca stacjonarna forma targów – wydarzenie odbędzie się w Warszawie.

Do 29 kwietnia 2022 roku trwają zgłoszenia wystawców.

Celem Targów jest zaprezentowanie różnorodnych inicjatyw, konkretnych działań i strategii firm w zakresie CSR oraz projektów, które mają wspierać firmy w byciu odpowiedzialnymi.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się pod hasłem „Klimat – Rozwój – Biznes”. Do kluczowych tematów poruszanych podczas części konferencyjnej należeć będą kwestie środowiskowe. „Wszyscy z radością obserwujemy rosnące znaczenie tematyki ESG. Z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość w najbliższych latach. W jakim kierunku powinien podążać teraz biznes? Po jakie rozwiązania sięgać? Na czym polegają wyzwania stojące przed firmami? Na te i wiele innych tematów porozmawiajmy 25 maja 2022 r. w Centrum EXPO XXI” – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Podczas targów ogłoszone zostaną także wyniki badania „Rady nadzorcze wobec zmian klimatu”. Odbędzie się również premiera 20. Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Wydarzenie skierowane jest m.in. do firm wdrażających rozwiązania CSR,  ekspertów oraz praktyków działających w tym obszarze, organizacji pozarządowych i społecznych, środowiska akademickiego. Udział dla zwiedzających jest bezpłatny.

9. Targi CSR odbędą się w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w godzinach 9:00–17:00.

Więcej informacji o tym, jak zostać wystawcą, można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj