piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościO komunikacji wewnętrznej i HR. Konferencja iComms już 23 maja w Warszawie

O komunikacji wewnętrznej i HR. Konferencja iComms już 23 maja w Warszawie

Konferencja iComms skierowana jest do praktyków komunikacji wewnętrznej i HR. Już 23 maja 2019 roku w Warszawie będzie można poznać najnowsze trendy w komunikacji wewnętrznej i wysłuchać wystąpień specjalistów zajmujących się tym obszarem z polskich i międzynarodowych firm. Opowiedzą oni m.in. o nietuzinkowych projektach, jakie ostatnio zrealizowali.

Podczas wydarzenia mowa będzie o najlepszych praktykach w komunikcji, trendach i inspiracjach w tym obszarze, narzędziach wspierających komunikację z pracownikami oraz employee experience.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać o konkretnych projektach firm takich jak Skanska, ING Bank Śląski czy Amica.

Malwina Frydrychowicz, kierownik ds. komunikacji i CSR w Grupie Amica, powie o portalu social media dla pracowników oraz o tym, jak skutecznie wdrażać narzędzia komunikacji wewnętrznej w dużej organizacji. Małgorzata Dobosz, menadżer zespołu komunikacji Skanska, opowie z kolei o wykorzystaniu w komunikacji wewnętrznej grywalizacji.

O wprowadzeniu chatbota – pomyśle i realizacji – na przykładzie ING Banku Śląskiego będzie mówił Krzysztof Sodowski, specjalista ds. komunikacji instytucji.

Aleksandra Ossowska, HR Head w Roche IT Global Solutions pokaże, jak firmie udało się zaktywizować pracowników, by budowali markę firmy m.in. na LinkedInie.

Małgorzata Pietraszewska, Head of People w 10Clouds, będzie mówiła o budowaniu zaangażowania i odpowiedzialności za komunikację wewnętrzną w zespole menedżerskim, a Joanna Grajek, IT Governance Manager w Volkswagen Group Polska, powie, jak zdobyć wsparcie działu IT przy wprowadzaniu nowych narzędzi komunikacji w firmie.

Więcej informacji na stronie. Do końca kwietnia dostępne są bilety w promocyjnej cenie.

Organizatorem konferencji jest agencja komunikacji wewnętrznej PinPoint.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj