niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościRóżnorodność, zrównoważone zarządzanie projektami, storytelling. Ukazał się nowy numer Magazynu Kompas NGO

Różnorodność, zrównoważone zarządzanie projektami, storytelling. Ukazał się nowy numer Magazynu Kompas NGO

30 czerwca 2023 roku pojawiło się najnowsze wydanie Magazynu Kompas NGO, przygotowanego przez Fundację Pro NGO, którego PRoto.pl jest partnerem. Zaprezentowano również nową stronę projektu.

W szóstym numerze czasopisma znalazła się kolejna dawka wiedzy i wartościowych treści z obszaru działań społecznych i ESG, które zyskują coraz większe znaczenie dla firm i organizacji. Sporo uwagi poświęcono zagadnieniom pracowniczym i tematyce różnorodności. Przedstawiono także praktyczne wskazówki, które pomogą doskonalić umiejętności komunikacji i budowania trwałych relacji.

Autorami artykułów, które znalazły się w wydaniu, są m.in. Ewa Bednarczyk (GPM-b, IPMA-C, GPM EMEA), Marta Schabikowska i Grzegorz Ludwin z Fundacji Pro NGO, Małgorzata Zarzeczna (Nokia,  Tina Sobocińska, (HR4future), Matylda Stasiuk i Dagmara Kołodziejczyk z Together Consulting, Barbara Man (Fundacja Mamo Pracuj), Sebastian Kalmus (Silver Agency, Silver Models) czy Agnieszka Tobota (Fundacja A.R.T.).

W magazynie znalazły się również wywiady z Jaśkiem Melą, ambasadorem Fundacji Pro NGO, oraz  Magdaleną Petryniak ze Story Seekers Polska.

W magazynie znaleźć można nie tylko wartościowe treści, lecz także inspirujące historie, przykłady dobrych praktyk czy porady eksperckie.

Magazyn można bezpłatnie pobrać ze strony.

PRoto.pl jest partnerem projektu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj