Vision & People zajmie się obsługą komunikacyjną sieci hurtowni Selgros. O rozpoczęciu współpracy poinformowano w marcu 2026 roku.
Agencja opracowała nową platformę kreatywną marki. Vision & People, wspólnie z domem produkcyjnym Key Story, będzie odpowiadać za przygotowanie komunikacji m.in. do telewizji i kanałów digital na najbliższe dwa lata.
Ideą nowej platformy jest hasło „Wszystkie kolory smaku”. Patryk Oniszczuk, copywriter z Vision & People, wyjaśnił, że pomysł powstał dzięki prostej obserwacji: „Nawet najzwyklejsza pomarańcza w Selgrosie występuje w wielu wariantach kolorystycznych”. Jak dodał Oniszczuk, „porównanie wyboru w Selgrosie do szerokiej palety barw daje do dyspozycji język plastyczny, obrazowy i pobudzający zmysły odbiorców”.
Nowa platforma ma umożliwić realizację strategii komunikacyjnej na lata 2026–2027. Dzięki niej marka będzie mogła spójnie kontaktować się zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami, niezależnie od wykorzystywanych kanałów online i offline.
Vision & People zostało wybrane w przetargu. (ao)


