Andrzej Kubisiak

Andrzej Kubisiak

Obecne stanowisko:

Zastępca dyrektora ds. badań i analiz

Z początkiem marca 2020 roku Andrzej Kubisiak przestał pełnić funkcję kierownika zespołu komunikacji w Polskim Instytucie Ekonomicznym. Pracował na tym stanowisku od grudnia 2018 roku. Był także ekspertem ds. rynku pracy.

Kubisiak został teraz zastępcą dyrektora ds. badań i analiz w PIE i będzie odpowiadał za nadzór nad zespołami analitycznymi i komunikacją. To nowe stanowisko, które utworzono w odpowiedzi na szybki rozwój tego polskiego think tanku. Od marca 2020 roku Kubisiak jest odpowiedzialny za zarządzanie i nadzór nad siedmioma zespołami analitycznymi, a także łączenie dorobku naukowego ze sprawną komunikacją i promocją wiedzy.

Kubisiak ma kilkanaście lat doświadczenia w sektorze bankowym, komunikacyjnym oraz doradztwa personalnego. Przed dołączeniem do PIE był członkiem Rady Rynku Pracy działającej przy Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, pracował także w Grupie Work Service jako dyrektor zespołu analiz i komunikacji (odpowiadał m.in. za opracowywanie cyklicznych raportów rynkowych prezentujących procesy migracyjne i kluczowe trendy na rynku pracy). Jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin