wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościRzemieślnik 2.0., czyli krakowskie Fashion PR Talks o projektantach-celebrytach

Rzemieślnik 2.0., czyli krakowskie Fashion PR Talks o projektantach-celebrytach

22 marca 2015 roku w Krakowie odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu Fashion PR Talks. Tym razem uczestnicy skupią się na zjawisku projektanta-celebryty i pojęciu rzemieślnika 2.0.

Spotkanie poprowadzi Olka Kaźmierczak, autorka bloga Fashion PR Girl i pomysłodawczyni cyklu Fashion PR Talks. Podczas spotkania „Rzemieślnik 2.0. W 80 minut o projektantach-celebrytach” przedstawi zjawisko rzemieślnika 2.0. Pokaże, jak za pomocą wizerunku projektanta budować klimat i charakter marki. Omówi najciekawsze przykłady projektantów-celebrytów z branży mody oraz wypunktuje wady i zalety autoreklamy. O projektantach-celebrytach opowie w kontekście rzemiosła 2.0, czyli współczesnego podejścia do projektowania jako procesu, w którego epicentrum znajduje się twórca-rzemieślnik.

„Nigdy wcześniej w historii mody nie byliśmy tak blisko ulubionych projektantów. Spoglądają na nas ze zdjęć na Instagramie. Spotykamy ich na targach mody, pokazach, wykładach. Poznajemy przez prowadzoną w 1 os. komunikację na Facebooku” – tłumaczy Olka. Dodaje też, że dziś często o tym, kto zostanie zatrudniony w znanym domu mody decyduje jego pozycja i siła oddziaływania w mediach społecznościowych.

Krakowskie spotkanie odbędzie się 22 marca w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52. Start o godzinie 11.

Spotkanie skierowane jest do praktyków i amatorów branży PR, projektantów mody, studentów kierunków związanych z komunikacją i osób zainteresowanych biznesowym kontekstem branży mody.

Kolejne Fashion PR Talks, o zmienionej tematyce i formule, odbędą się w Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Więcej informacji o szczegółach projektu na stronie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj