Beata Rożek

Obecne stanowisko:

Head of Corporate Affairs

Od października 2018 roku Head of Corporate Affairs w Mars Wrigley. Beata Rożek odpowiada za cały obszar spraw korporacyjnych związanych z promowaniem i ochroną reputacji firmy, zarządzaniem komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, a także rozwijaniem relacji z interesariuszami. Odpowiada również za działania dotyczące zrównoważonego rozwoju. Jest członkiem zespołu zarządzającego Mars Wrigley w Polsce.
Rożek ma blisko 15-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej. Poprzednio była managerem ds. korporacyjnych w koncernie Philip Morris. Do końca września 2013 managerem ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Tesco Poland oraz prezesem zarządu w Fundacji Tesco Dzieciom. Wcześniej pracowała dla Żywiec Zdrój. Jako specjalista ds. relacji zewnętrznych odpowiadała za bieżące kontakty z dziennikarzami, do jej obowiązków należy przede wszystkim budowanie wizerunku firmy oraz marki Żywiec Zdrój w Internecie poprzez zarządzanie oraz redagowanie strony internetowej, a także prowadzenie kampanii PR-owskich w sieci. Odpowiadała także za koordynowanie pracy Infolinii dla konsumentów Żywiec Zdrój.

Pracowała też w firmie Ahold Polska na stanowisku starszego specjalisty ds. komunikacji i PR w dziale Komunikacji i PR, gdzie odpowiadała za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Pracowała również nad komunikacją wewnętrzną w procesie zmian właścicielskich.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin