Ambasadorzy marek: Anna Starmach dla Vizira

dodano: 
10.07.2018
komentarzy: 
0

Anna Starmach, jurorka programu MasterChef, została nową ambasadorką marki Vizir. Kampania z jej udziałem rozpoczęła się 1 lipca 2018 roku.

W ramach współpracy powstał 30-sekundowy spot telewizyjny, w którym Anna Starmach uczy grupę dzieci, w jaki sposób przygotowywać muffinki i dzieli się swoim sposobem na utrzymanie białych fartuchów w czystości, prezentując kapsułki Vizir.

Źródło: youtube.com/ OgladamyReklamyPL

Ambasadorka będzie też podejmować inne działania promocyjne, jednak firma nie informuje jeszcze o szczegółach.

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy” – mówi o współpracy z ambasadorką Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji Procter&Gamble (do którego należy marka Vizir).

Marka zakończyła trwającą 14 lat współpracę z Zygmuntem Chajzerem, który do tej pory występował w reklamach Vizira. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin