Ambasadorzy marek: Krzysztof Piątek dla OSHEE, Sonko i Kingi Pienińskiej

dodano: 
15.05.2019
komentarzy: 
0

W maju 2019 roku piłkarz Krzysztof Piątek został ambasadorem OSHEE, Sonko i Kingi Pienińskiej. Współpraca obejmuje wszystkie rynki na świecie, gdzie firma OSHEE (właściciel wymienionych marek) działa, oraz te, na których będzie obecna w przyszłości. Wykorzystanie wizerunku Piątka ma przyczynić się do budowania pozycji firmy jako „światowego lidera branży zdrowej żywności i napojów funkcjonalnych”.

„Mimo sukcesu, którego właśnie doświadczam, wiem, że stać mnie na wiele więcej. Mam jeszcze sporo piłek do przekopania i niejeden mecz do wygrania. Każdy kolejny trening traktuję jako krok w drodze do bycia najlepszym. Takie samo podejście dostrzegam w działaniach firmy OSHEE, która dynamicznie rozwija się i nie poprzestaje na samych produktach. OSHEE podejmuje wyzwanie, by edukować, wspierać i motywować ludzi do aktywnego stylu życia. To podejście jest mi bliskie, stąd decyzja o podjęciu współpracy z firmą przyszła naturalnie” – mówi nowy ambasador, Krzysztof Piątek.

W ramach współpracy Piątek zostanie twarzą Sonko i jego wizerunek będzie wykorzystany do promocji żywności tej marki. Sportowiec będzie także uczestniczyć w działaniach promocyjnych napojów i przekąsek funkcjonalnych OSHEE oraz w kampaniach wody mineralnej Kinga Pienińska, w tym akcji społecznej „Woda, która pomaga”.

„Tak jak Krzysztof Piątek dążymy do najwyższych wyników. (...) Wciąż się rozwijamy, inwestujemy, nie boimy się wyzwań i zdobywamy coraz silniejszą pozycję w światowej lidze producentów zdrowej żywności i napojów funkcjonalnych” – komentuje Kamila Rybikowska, rzecznik prasowy OSHEE. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin