Anna Pęzioł-Wójtowicz nie jest już rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej

dodano: 
12.01.2018
komentarzy: 
0

Pułkownik Anna Pęzioł-Wójtowicz zakończyła pracę na stanowisku rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej – podaje onet.pl. Pełniła też inne funkcje w resorcie.

„Sprawowała funkcję pełnomocniczki ministra ds. wojskowej służby kobiet oraz była zastępcą szefa Centrum Operacyjnego MON. Przewodniczyła też komisji powołanej przez ministra Macierewicza ds. wyjaśnienia przypadków mobbingu i molestowania seksualnego żołnierek w Żandarmerii Wojskowej” – czytamy w źródle.

Płk Pęzioł-Wójtowicz będzie pracować w Wojskowej Akademii Technicznej – dowiedziało się źródło. W rozmowie z onet.pl potwierdziła to Ewa Jankiewicz, rzeczniczka prasowa uczelni.

Nie wiadomo jeszcze, czy płk Pęzioł-Wójtowicz pozostanie pełnomocnikiem ministra ds. wojskowej służby kobiet – czytamy.

Redakcja PRoto.pl zapytała biuro prasowe MON o to, kto przejął obowiązki rzecznika resortu i dowiedziała się, że na ten moment nie ma wyznaczonej osoby, która sprawuje tę funkcję. (pp)

Źródło:

onet.pl, Anna Pęzioł-Wójtowicz nie jest już rzeczniczką MON. Trafiła do Wojskowej Akademii Technicznej, Edyta Żemła, 11.01.2018; Zdjęcie główne: screen youtube.com / Ministerstwo Obrony Narodowej
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin