Awans w Instytucie Publico. Agencja ma także nowego klienta

dodano: 
19.04.2019
komentarzy: 
2

W kwietniu 2019 roku Justyna Szreter awansowała na nowo utworzone stanowisko głównego specjalisty ds. public relations Instytutu Publico. W tym samym czasie agencja zyskała także nowego klienta – Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

Justyna Szreter na nowym stanowisku zajmie się m.in. koordynacją obsługi klientów, ze szczególnym uwzględnieniem działań z zakresu media relations, oraz realizacją strategii PR. Szreter doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w lokalnych mediach oraz w dziale zarządzania spółki PZU. Związana była także z Izbą Administracji Skarbowej w Krakowie, początkowo jako pracownik biura prasowego, a następnie jako kierownik Referatu Komunikacji Społecznej. Później pracowała w firmie I-systems, gdzie pełniła funkcję specjalisty ds. PR-u i marketingu. Do Instytutu Publico dołączyła w marcu 2018 roku i do czasu awansu zajmowała stanowisko specjalisty ds. public relations. Jest absolwentką studiów dziennikarskich i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim oraz zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku architektura informacji.

W kwietniu 2019 roku, w wyniku konkursu ofert, Instytut Publico nawiązał także współpracę z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak, Zapiór i Wspólnicy. Agencja odpowiada m.in. za prowadzenie relacji medialnych i doradztwo wizerunkowe. Agencja zajmie się także komunikacją na temat nowej siedziby klienta (której otwarcie ma nastąpić jesienią tego roku), a także będzie organizowała szkolenia dla pracowników Kancelarii i obsługiwała wydarzenia specjalne.

Za współpracę po stronie Instytutu Publico odpowiadają Justyna Szreter i dr Krystian Dudek, właściciel agencji. Umowę podpisano na rok z możliwością przedłużenia. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin