II Forum Marki Miejsca SPECIFICA już 7 października!

dodano: 
16.09.2021
komentarzy: 
0

7 października 2021 roku odbędzie się druga edycja Forum Marki Miejsca SPECIFICA. Konferencja realizowana będzie online, a udział w niej jest bezpłatny.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w październiku zeszłego roku roku. Zdominowała ją tematyka wpływu pandemii na turystykę, kulturę i rekreację, w tym ich komunikację marketingową.

W tegorocznej edycji konferencji mowa będzie przede wszystkim o nowych trendach, które zdominowały zachowania polskich turystów podczas pandemii, planach władz Krakowa dotyczących prowadzenia bardziej niż dotychczas zrównoważonej turystyki na terenie miasta czy dobrych praktykach, w tym np. programie lojalnościowym uruchomionym w obecnym sezonie w województwie śląskim. Prelegenci będą szukać odpowiedzi na pytania, jak będzie wyglądał rynek turystyczny po pandemii, jakie produkty, kompetencje i sposoby komunikacji zyskają na znaczeniu, a jakie przejdą do lamusa.

Konferencja skierowana jest do samorządów terytorialnych, instytucji kultury, organizacji turystycznych oraz pozostałych przedstawicieli przemysłów czasu wolnego.

Przy okazji SPECIFICI zaprezentowane zostaną też dobre praktyki dotyczące turystyki z ostatnich 12 miesięcy.

Organizatorami forum są Locativo, Branding Expert, Best Place. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin