NBP wesprze rząd w budowaniu wizerunku Polski

dodano: 
16.08.2010
komentarzy: 
0

Potwierdziły się informacje PRoto.pl - Marcin Kaszuba został nowym dyrektorem Biura Komunikacji w NBP. Za jeden z priorytetów uważa wspieranie rządu w budowaniu odpowiedniego wizerunku Polski za granicą – pisze Dziennik Gazeta Prawna, który opublikował dzisiaj tekst o nowym dyrektorze.

„Musimy wykorzystać autorytet oraz międzynarodową pozycję Marka Belki, by wzmocnić dobry obraz polskiej gospodarki – stabilnej, o solidnych fundamentach i atrakcyjnej dla inwestorów” – dodaje w rozmowie z DGP.

Kaszuba podkreśla, że najważniejsze jest wyciągnięcie Polski z kotła Europy Środkowej, bo jak sam mówi „naszym celem jest praca nad tym, by polska gospodarka przestała być postrzegana jako element jednej układanki z przeżywającymi trudności krajami regionu”.

Zwycięzca PRotona, w kategorii osoba ds. komunikacji korporacyjnej, wierzy, że wysyłając ważne, wzmacniające zaufanie Polaków sygnały dla rynku, uda się zbudować przyjazne dla inwestycji środowisko gospodarcze w Polsce. (rg)

Źródło:

Dziennik Gazeta Prawna, „NBP stawia na współpracę z rządem i na promocję Polski”, Ewa Matyszewska, Łukasz Zalewski, 16.08.10, s.15
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin