PR Camp 2012

dodano: 
19.03.2012
komentarzy: 
0

Już po raz kolejny Europejskie Forum Studentów AEGEE Kraków, we współpracy z Kołem Naukowym Strateg, zaprasza na szkolenie PR Camp 2012, które odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2012r. Projekt skierowany jest do studentów oraz początkujących praktyków związanych z branżą PR oraz marketingiem, chcących poszerzyć wiedzę na tematy związane z ich zainteresowaniami.

PR Camp 2012 jest trzydniowym szkoleniem, w ramach którego uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów i ekspertów. Trenerzy będą dzielić się swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą zdobytą w pracy zawodowej. Zajęcia będą poruszały tematykę m. in. z takich dziedzin jak: media relations, social media, nowe metody promocji, strategia marketingowa, PR kultury, marketing sportowy, czy też PR kryzysowy.

Projekt składa się z dwóch części: edukacyjno-konkursowej oraz podsumowującej, w formie konferencji oraz bankietu. W części konkursowej uczestnicy PR Camp będą rywalizować o nagrody główne - praktyki w partnerujących agencjach i instytucjach - rozwiązując zadania z zakresu PR lub marketingu.

Aplikacje na szkolenie można wysyłać od 19 marca 2012.

Patronat honorowy nad projektem PR Camp 2012 objął Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Polskie Stowarzyszenie Public Ralations, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prof. dr hab. Karol Musioł, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. dr hab. Roman Niestrój. PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji na stronie.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin