Rusza rejestracja na wydarzenia w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu

dodano: 
11.10.2018
komentarzy: 
0

Pod koniec października 2018 roku w pięciu polskich miastach – w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i we Wrocławiu – odbędą się bezpłatne spotkania w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu (#TOB2018). Tegorocznym hasłem przewodnim jest „Ekonomia zaufania”.

W ramach programu eksperci i przedstawiciele biznesu przedstawią praktyki i rozwiązania, które pomagają budować zaufanie do organizacji jako pracodawcy, dostawcy i partnera w interesach. Prelegenci poruszą zagadnienia związane z etyką biznesu, bezpieczeństwem pracowników, zaangażowaniem społecznym, certyfikacją firm, relacjami z dostawcami oraz budowaniem zaufania wśród klientów i konsumentów.

Adresatami wydarzeń w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu są przedstawiciele firm, urzędów miast i urzędów marszałkowskich, członkowie kadr zarządzających, specjaliści ds. HR, CSR, komunikacji korporacyjnej i compliance. Organizatorzy zapraszają również środowisko akademickie, członków organizacji społecznych czy dziennikarzy.

„To wydarzenia organizowane z myślą o zapracowanych przedstawicielach biznesu. Dlatego całość konferencji zamyka się w trzech godzinach i koncentruje na konkretnych przykładach i rozwiązaniach w zakresie zarządzania CSR” – dodają organizatorzy #TOB2018.

Poszczególne wydarzenia będą odbywać się w ostatni pełny tydzień października. Udział w konferencjach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o rejestrację w ramach systemu internetowego. Zapisz się na spotkanie:

– w Warszawie (23 października),

– w Krakowie (24 października),

– w Poznaniu (25 października),

– w Gdańsku (26 października),

– we Wrocławiu (26 października).

Szczegółowe programy poszczególnych wydarzeń znajdują się na stronach. Organizatorem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu jest CSRinfo.

PRoto.pl jest patronem medialnym inicjatywy. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin