Spółka, która zainwestowała w Piotra i Pawła, chce zająć się PR-em i doradztwem

dodano: 
26.04.2019
komentarzy: 
0

Capital Partners, firma inwestycyjna, która ma swój kapitał m.in. w Grupie Piotr i Paweł, uchwaliła zmiany w statucie, z których wynika, że chce skupić się m.in. na działalności doradczej – pisze portal dlahandlu.pl. Na listę opisującą przedmiot działalności spółki dopisano m.in. „stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja”.

Nową pozycję wpisano na piątym miejscu na liście. Wcześniejsze wpisy odnoszące się do Polskiej Klasyfikacji Działalności dotyczą głównie dotychczasowej działalności Capital Partners („działalność holdingów finansowych” czy „działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych”). Późniejsze natomiast m.in. do „pozostałego doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania”.

Dlahandlu.pl w kontekście zmian statutowych Capital Partners zauważa, że spółka w 2018 roku zanotowała stratę w wysokości 12 mln zł (ma ją pokryć z przyszłych zysków). Grupa Piotr i Paweł natomiast, w którą CP inwestowało, jest w trakcie restrukturyzacji. Capital Partners posiada udziały także w spółkach Bać-Pol, Orbitvu czy Invest House Mazury. (mp)

Źródło:

dlahandlu.pl, Capital Partners chce być firmą doradczą, 25.04.2019
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin