Targi w Krakowie bez rzecznika prasowego. Za kontakty z mediami odpowiada Katarzyna Gościańska

dodano: 
12.04.2019
komentarzy: 
0

Z końcem marca 2019 roku wygasła trwająca dziewięć lat umowa na obsługę działań public relations pomiędzy Targami w Krakowie a Grupą PRC. W ramach tej współpracy, przez ostatnie trzy lata, rzecznikiem Targów był Łukasz Dziedzic, dyrektor generalny PRC Holding. Jego dotychczasowe obowiązki przejęła Katarzyna Gościańska, która awansowała z początkiem kwietnia 2019 roku na stanowisko PR Managera krakowskiej spółki. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialna m.in. za kontakty z mediami oraz komunikację marketingową.

Zmiany są wynikiem ubiegłorocznej decyzji o utworzeniu wewnętrznego działu PR Targów w Krakowie, którego szefową została właśnie Gościańska. Stanowisko rzecznika prasowego zlikwidowano.

Pracę w krakowskiej spółce Katarzyna Gościańska rozpoczęła w 2015 roku jako specjalista ds. promocji. Poprzednio związana była z branżą eventową: pracowała na stanowisku specjalisty ds. marketingu w firmie EasyFairs. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w nieistniejących już krakowskich agencjach public relations i social media. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją public relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również studia podyplomowe nowe public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

Łukasz Dziedzic nadal pełni funkcję dyrektora generalnego Grupy PRC Holding i zarządza pracą agencji. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin