Zapraszamy po raz dwunasty na DIALOG PR!

dodano: 
09.10.2009
komentarzy: 
2

Redakcja PRoto.pl, Opera Narodowa i Opera Club organizują kolejne spotkanie z cyklu DIALOG PR. Wspólnie z panelistami i gośćmi specjalnymi porozmawiamy o roli rzeczników prasowych rządów, zastanowimy się między innymi nad tym, kim powinien być rzecznik – politykiem czy fachowcem znającym się na mediach? Dwunaste spotkanie z cyklu DIALOG PR odbędzie się w czwartek 15 października o 15.30 w Salach Redutowych Opery Narodowej przy pl. Teatralnym 1 w Warszawie.

Panelistami spotkania będą byli rzecznicy rządu: red. Jerzy Urban, Michał Tober, Jarosław Sellin i Ryszard Miazek.
Rozmowę poprowadzi Dorota Gawryluk z telewizji Polsat.
Szczegóły na temat panelu i prelegentów są opisane na stronie internetowej www.proto.pl/DialogPR

Wśród gości specjalnych swoją obecność potwierdzili m.in: prof. Andrzej Drzycimski, Antoni Styrczula, Wiesław Gałązka, Wojciech Jabłoński, Piotr Tymochowicz
Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: www.proto.pl/DialogPR_zaproszenie dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Potwierdzający mail od redakcji PRoto będzie gwarantem zaproszenia. Zachęcamy do anonimowego zadawania pytań panelistom już teraz poprzez formularz na stronie www.proto.pl/DialogPR_zapytanie!

   
komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
12.10.2009
13:21:57
Redakcja
(12.10.2009 13:21:57)
Oczywiście, tradycyjnie już, na stronie nazajutrz pojawi się relacja ze spotkania.
12.10.2009
11:21:12
KD
(12.10.2009 11:21:12)
Wielka szkoda, ze informacje o tym wydarzeniu podaje sie dopiero dzis, 3 dni przed. Dla osob z drugiego konca Polski, majacych juz jakies zobowiazania to zbyt malo czasu zeby je przeorganizowac. A pomysl i temat bardzo ciekawy. Czy bedzie na proto zapis ze spotkania?
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin