.

 

Dwa awanse w Triple PR

dodano: 
16.06.2021
komentarzy: 
0

W czerwcu 2021 roku Róża Siudaj i Natalia Bodziony awansowały w Triple PR. Pierwsza z nich objęła stanowisko Senior PR Consultanta, a druga PR Consultanta.

Róża Siudaj do Triple PR dołączyła w 2019 roku, objeła wówczas stanowisko Junior PR Consultanta. W agencji zajmowała się dotychczas PR-em m.in. dla sieci sklepów Tchibo, Akademii Kobiet, Akademii Perfect Day, Kompanii Domowej oraz Galerii Łomianki. Należy do zespołu obsługującego klientów z sektora real estate oraz lifestyle. Obecnie jest odpowiedzialna m.in. za koordynację współpracy i działania media relations dla Cushman & Wakefield – firmy doradczej świadczącej usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych, oraz działania public relations dla drogerii Hebe. Przed rozpoczęciem pracy w Triple PR była odpowiedzialna za PR i marketing w Polskiej Operze Królewskiej. Ukończyła zarządzanie na Politechnce Warszawskiej i Universidad de Málaga w Hiszpanii na kierunku Economics and Business.

Róża Siudaj

Natalia Bodziony do agencji dołączyła również w 2019 roku. Jest związana z zespołem specjalizującym się w projektach łączących aspekt biznesowy i lifestylowy. Obsługuje klientów z branży beauty oraz real estate. Współpracowała z firmami takimi jak Cushman & Wakefield, Grupa Reesco, ElektroEko, Biała Perła czy Laboratorium Dermapharm. Natalia Bodziony prowadzi również działania z zakresu content marketingu. Wcześniej, w ramach wolontariatu, była specjalistką ds. Facebooka w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką tej uczelni na kierunkach psychologia oraz logistyka i administrowanie w mediach. Ukończyła również HR Business Partner w Szkole Głownej Handlowej w Warszawie.

Natalia Bodziony

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin