REKLAMA

Dzień z życia: Nawojka Chałupińska, Head of PR&Communications w 4FUN Media

dodano: 
28.09.2016
komentarzy: 
3

8:00

Otwieram jedno oko, w ręku telefon, maile - co się dzieje w świecie branżowym, maile od prezesa, zespołu, segregacja spamu :) 

Śniadanie jedzone jeszcze w łóżku – dostarczone przez mój ukochany „Przełom w odżywianiu”. W uszach brzmi ZET Chilli – od lat kocham i darzę wielkim sentymentem – odkąd Darek Staniak został dyrektorem, codziennie rano uwielbiam słuchać muzyki chilloutowej.

8:35

Szybki prysznic, otwarcie drugiego oka, makijaż, szklanka ciepłej wody i... do pracy – mieszkam 700 metrów od siedziby 4FUN Media, więc 2 piosenki na TIDALU :)

Na moim biurku zawsze świeże lilie

10:00

Rada Puchaczy – zebranie wszystkich dyrektorów, kiedy omawiamy całość działań na najbliższy tydzień, analizujemy wyniki badań, robimy burze mózgów - urozmaicone anegdotami Rafała Barana, który jest jednym z najlepszych menedżerów, z którymi przyszło mi pracować. 

Zdrowy koktajl dla Rady Puchaczy

11:30

Szybki rzut oka na listę TO DO. Uwielbiam robić rozpiskę tego, co w danym tygodniu muszę wykonać - a co najważniejsze w 80 proc. udaje się zrealizować. 

Party.pl, Pudelek, Plejada itp. – muszę być na bieżąco: kto z kim, po co, dlaczego oraz na jakich imprezach były nasze prowadzące. 

Przez cały dzień mam włączony Facebook - moje narzędzie pracy. Komunikuję się ze wszystkimi rzecznikami, dziennikarzami oraz częściowo klientami przez to narzędzie. Facebook jest nieodłącznym elementem mojego życia, podobnie jak wszystkie narzędzia social media – ostatnio zakochałam się w Snapchacie oraz nowej funkcji Instagrama :) 

Ola Ciupa i Amin - cudowna ekipa podczas wizerunkowej sesji

13:30

Lunch w pracy - to czas, kiedy możemy na spokojnie usiąść w słońcu, zjeść i pogadać o planach, założeniach i sprawach prywatnych. 

14:00 – 17:00

Spotkania z klientami, partnerami oraz czas na odpisywanie na maile. Większość spotkań odbywa się w nowej siedzibie 4 FUN Media przy ul. Bobrowieckiej, gdzie po generalnym remoncie miło spędza się czas oraz pije wyśmienite koktajle :)  

Wszyscy prowadzacy 4 FUN.TV na kolacji w restauracji Omami - lubimy to miejsce

18:00

Czas wyjść z pracy, nadal pod telefonem, mailem... 

Zazwyczaj wieczorami wychodzę na tzw. imprezy branżowe, gdzie spotykam się z partnerami biznesowymi oraz znajomymi z mediów. 

Z okazji meczu Polska-Niemcy zorganizowaliśmy event dla naszych klientów - udało się :)

22:00

Czas dla mnie :) Co tu zrobić hmm... To jest ten moment, kiedy raz na jakiś czas wychodzę na spacer nad Wisłę, robię szybką maseczkę na twarz, oglądam odcinek „Przyjaciół” i kładę się spać :)

 


Dzień z życia…

To nowa, lifestyle'owa kolumna w portalu PRoto.pl autorstwa Małgorzaty Baran, w której pokażemy, jak wygląda typowy dzień pracy specjalistów zajmujących się szeroko pojętą komunikacją, rzeczników prasowych, PR-owców, znawców mediów społecznościowych i przedstawicieli blogosfery.
Co miesiąc jeden z zaproszonych przez redakcję bohaterów opowie, jak wygląda jego rozkład dnia, jak i gdzie pracuje, z jakimi zadaniami musi się zmierzyć i co robi, by nie prześcignęły go deadline'y.

 

Zebrała Małgorzata Baran

Dziennikarka i redaktorka portalu PRoto.pl. Zajmuje się tematyką lifestyle’ową, mediami społecznościowymi, językiem w branży PR, blogosferą i modą. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin