Małgorzata Majewska

Od marca 2016 roku Consumer Communications Director w Weber Shandwick w Polsce.
Odpowiada za doradztwo strategiczne, zarządzanie programami komunikacji dla wybranych klientów i projekty nowo biznesowe.
W branży PR działa już od 15 lat. Ma za sobą realizację kompleksowych programów komunikacji marek i firm oraz kampanii edukacyjnych. Zajmowała się CSR-em, budowaniem relacji z interesariuszami, a także komunikacją kryzysową dla klientów z różnych sektorów, głównie FMCG, handlu detalicznego i nowych technologii. Ponadto, współtworzyła i realizowała wyróżniane w Polsce i za granicą projekty z zakresu influencer marketingu. Jej klientami byli m.in.: Procter&Gamble, Colgate-Palmolive, VIACOM Media Networks, Carrefour, Tesco, Coca-Cola, Panasonic, Grupa Żywiec, Diageo, Lockheed-Martin, Kodak, Genesys Telecommunications Laboratories, UPS, Gerber.

Od czerwca 2014 dyrektor ds. obsługi klienta w dziale Brand & Entertainment agencji On Board PR. Wcześniej, od listopada 2012 r. client service director w MSL Warsaw. Do jej obowiązków należała koordynacja prac wszystkich działów, nadzór na rozwojem nowego biznesu oraz doradztwo strategiczne dla klientów. Z branżą public relations związana od ponad 12 lat. Do MSL Warsaw dołączyła w 2008 roku. Była odpowiedzialna m. in. za stworzenie działu Praktyki Konsumenckiej oraz zbudowanie i rozwijanie kompetencji agencji w obszarze social mediów. Jej ekspertyza obejmuje realizację kompleksowych programów komunikacji dla liderów rynku z sektora FMCG, handlu detalicznego, nowych technologii oraz ochrony zdrowia. Współtworzyła i realizowała też projekty z zakresu influencer marketingu.
Wcześniej była m.in. liderem praktyki agencji 180° Public Relations w zakresie komunikacji konsumenckiej.  Przed dołączeniem do 180° Public Relations pracowała w United PR, Advanced PR oraz Ciszewski PR dla klientów takich jak: Procter&Gamble, Kodak Polska, Genesys Telecommunications Laboratories, UPS Polska, Alima-Gerber, Klosterfrau Vertriebs, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Janssen-Cilag Polska, Newell-Rubbermaid, Monsanto, IBM, Xerox, Tektronix. Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin